Šaty pro plnoštíhlé XL-4XL / vel 52-54 (2 XL)

Hledáte dámské společenské šaty a máte jeden problém? Potřebujete velikost XXL (52 – 54) a vaše hledání je stále marné? Navštivte náš internetový obchod Glamor.cz a přesvědčte se, že dlouhé hledání je u konce. Společenské šaty XXL u nás zcela běžně seženete!  V kategorii společenské šaty pro plnoštíhlé najdete velikosti od XL, až po XXXXL. Když víte kam zamířit, není problém najít ani stylové šaty větších velikostí pro plnější postavy. Nabídka šatů vás překvapí svou rozsáhlostí, originalitou, nápaditostí, stylovostí i barevností.

 

Pro plnoštíhlé dámy doporučujeme především šatové kostýmky, sukňové kostýmky a kalhotové kostýmky, jejichž součástí je často i kabátek, se kterým vám nebude zima ani v chladnějších dnech, a který zakryje případné nedokonalosti horní části postavy. Sukně můžete vybírat z krátkých i dlouhých variant. Dlouhou sukni doporučujeme i dámám, které netančí. Pod dlouhou sukní se jejich neznalost tanečních kroků rychle ztratí! Dlouhou nebo krátkou verzi sukně nabízejí i šaty na svatbu pro plnoštíhlé. Dámské společenské kostýmky a šaty na svatbu pro plnoštíhlé vynikají střihem, který zakryje i drobné nedokonalosti postavy. Materiál je příjemný na dotek a v šatech se zbytečně nepotíte, díky čemuž se budete na jakékoliv události cítit výjimečně i s velikostí XXL.

_vyr_850tehotensky-kostymek-lady-emilly-white  _vyr_759kratke-fialove-saty-s-krajkovym-bolerkem-timeless-plum   _vyr_705elegantni-kostymek-lady-emilly-black

Ať už hledáte svatební šaty na malou svatbu, společenské šaty na ples v rozměrnější velikosti nebo společenský kostým, u nás ho najdete. Využijte naši nabídku a společenské šaty si přijďte vyzkoušet do naší vzorkovny!