Svatební a popůlnoční šaty

Ať už se vdáváte poprvé nebo hledáte vhodné šaty na druhou svatbu, v e-shopu Glamor.cz ty pravé jistě najdete. Podle vašeho stylu a finančních možností si může vybrat luxusní svatební šaty s bohatou sukní a korzetem nebo některou z jednodušších verzí.

_vyr_635pohadkove-svatebni-saty-diamond-bride_vyr_610dlouhe-saty-na-venecek-bianco-luxus_vyr_591prekrasne-dlouhe-saty-grace-kelly

I jednoduché svatební šaty mohou být okouzlující.  Nejčastější volbou jsou stále bílé svatební šaty, avšak bílou můžete nahradit i krémovou, barvou slonovinové kosti nebo barvou šampaň. A pokud se nebojíte experimentovat, máme v nabídce i růžové svatební šaty. Velice oblíbené jsou i kostýmky na svatbu, které jsou určené především pro starší nevěsty na malou svatbu, nebo jako svatební šaty na druhou svatbu.

 

Jste již rozhodnutá pro správnou délku? Většina nevěst lpí na dlouhé sukni až na zem. Ale nevěsty, které se vdávají venku v přírodě a nechtějí svými bílými šaty zametat každý plácek, nebo potřebují větší volnost při svém pohybu, často volí krátké svatební šaty. Ať už se rozhodnete jakkoliv věříme, že vám to v nich bude náramně slušet. Dalším kritériem výběru je i pohodlnost šatů. Vždyť v nich jako nevěsta strávíte celý dlouhý den, který se možná protáhne do brzkých ranních hodin. Proto je mnohdy lepší zvolit i šaty popůlnoční, které jsou obvykle mnohem jednodušší a pohodlnější. Poté, co odbije půlnoc, se můžete bez obav převléct a s hosty pak protančit zbytek večera.

_vyr_559decentni-dlouhe-saty-june-white-pro-nevesty_vyr_317nabirane-kratke-saty-princess-white_vyr_968zlate-saty-pro-starsi-nevestu

Poskytujeme nadstandardní servis v podobě individuálního poradenství při výběru těch správných šatů právě pro Vás! Proto pokud máte jakékoliv dotazy na velikost, délku, typ šatů nebo možnosti dopravy, neváhejte se na nás obrátit.