Sukně, komplety, kostýmky

V této sekci naleznete široký výběr dámských sukní, společenských kompletů a dámských kostýmů výborné kvality z USA. Vybírat můžete z mnoha barevných kombinací a střihů.

 

Ne vždy se žena cítí dobře v sukni, a proto upřednostní kalhotový kostým, ve kterém bude vypadat stejně skvostně a neméně slavnostně. Na plesech, nejrůznějších večírcích, na svatbách a na jiných událostech může být taková volba velice svěží a rafinovaná. O to víc, když se v kalhotách budete cítit mnohem pohodlněji a svá. Protože ruku na srdce, ženu, které společenské šaty nepadly a nejsou jí pohodlné lze poznat na první pohled. Neustále se ošívá, kontroluje prsa, ramínka, sukni neustále popotahuje a pak nakonec usoudí, že bude po zbytek večera raději sedět, zatímco ostatní rozjedou nespoutanou zábavu. I tak může končit špatné rozhodnutí z obavy, že v kalhotovém kostýmku půjdete jako jediná.

Klasické šaty jsou nejčastější volbou, ale pro starší dámy, svatební matky nebo pro plnoštíhlé ženy může být lepší variantou společenský kostýmek nebo šatový komplet, jehož součástí je i pohodlné sako, bolerko nebo kabátek. Společenský kostýmek si můžete vybrat ve variantě s dlouhou nebo krátkou sukní. Kostýmek je obvykle tvořen z kabátku, topu nebo tuniky a sukně. Kabátek je vyhotoven z jemného a lehkého materiálu, který hezky splývá a přidává hezké postavě. Kostýmek umí zamaskovat kila navíc! Dlouhá sukně nebo kalhoty pak zakryjí drobné nedostatky nohou v podobě křečových žil, modřin a podobně.

_vyr_850tehotensky-kostymek-lady-emilly-white_vyr_385ruzovy-spolecensky-kosty-pro-zeny-na-svatbu-plizovany  _vyr_912dlouhe-modre-saty-pro-damy

Společenské kostýmky jsou i praktickou volbou pro všechny roční období. Kdykoliv vám bude teplo nebo zima, stačí jen svléknout nebo znovu si obléct onen kabátek. Zejména krajkové kabátky pak lze použít i zvlášť – třeba na společenskou večeři k černým kalhotám a topu.

Glamor.cz Vám nabízí nadstandardní servis v podobě individuálního poradenství při výběru těch správných šatů právě pro Vás! Proto pokud máte jakékoliv dotazy na velikost, délku, typ šatů nebo možnosti dopravy, neváhejte se na nás obrátit.