Šaty na svatbu

V eshopu Glamor.cz najdete hned několik kategorií šatů, určených pro tu nejslavnostnější událost – svatbu.  Ať už to jsou svatební šaty, šaty pro družičky a svědkyně, šaty pro svatební maminky nebo klasické společenské šaty pro ženskou část svatebních hostů, vyberou si všichni.

 

I přesto, že se zraky všech budou upínat více na nevěstu, na svatbu se chtějí hezky obléct i svatební hosté. Hned po nevěstě také družičky a svědkyně. Šaty pro družičky mají mít zpravidla jednotný styl nebo barvu.  Proto by se všechny družičky nevěsty měly na společenských šatech společně domluvit. U šatů pro družičky obvykle převládá barva lososová nebo růžová, která působí velmi romanticky a nijak zvlášť nekontrastuje s šaty pro nevěstu.

_vyr_930romanticke-korzetove-satypink-air _vyr_939atraktivni-plesove-saty-nariella-hot-coral _vyr_940damske-sede-saty-night-vision-silver

Vybrat vhodné šaty na svatbu pro matku ženicha nebo šaty pro matku nevěsty je také důležité. Vždyť žení syna, vdávají dceru. Taková událost si zaslouží něco speciálního. Vybírat mohou dámské společenské kostýmky, krátké nebo dlouhé šaty.  Šaty pro svatební maminky mohou mít jakoukoliv barvu, bílá barva by však v onen den měla patřit jen a jen nevěstě. Vhodnou variantou je proto barva zlatá, lososová nebo růžová, která působí jemně a vkusně.

 

Zejména ženská část hostů pak bere svatbu jako významnou společenskou událost, na které se bude řešit také jejich volba oblečení. Dobrou volbou jsou společenské šaty, šatové komplety a dámské kostýmy v nejrůznějších barvách.

I přesto, že je černá barva originální a módní, kdyby se tímto řídili všichni hosté, měli bychom ze svatby spíše smuteční posezení, a proto opět radíme vsadit na jiné zářivé barvy. Oslavte tento významný den ve žlutých, zelených nebo modrých společenských šatech.